A. Vratové systémy

A) Dle rozměrových možností
B) Dle požadavků na design
C) Dle tepelněizolačních vlastností.
D) Dle ekonomických možností

Varianty provedení:

Výklopný systém - jedno křídlo, které je jako celek ekonomicky nejpříznivější, nezateplené provedení, minimální náročnost na rozměry, design svislé drážky v barvách bílé a hnědé: design kazeta v bílé barvě ostatní barevné provedení za příplatu. Je také možnost zvolit výplň křídla dřevem a v rámci možností navrhnout vlastní design. Tato vrata se dají bez vážnějších potíží osadit pohonem. Firma Jasper je schopna vám na zakázku vyrobit dvoukřídlá vrata, dle vašich požadavků. Při výrobě je vždy pamatováno na možnost opohonování vrat.

Sekční vrata - standardní barva bílá, design - kazeta, lamela, hladké provedení. Za příplatku barevné provedení dle RAL a imitace dřeva v barvě zlatý, dub, mahagon a bahenní dub. Vrata jsou náročnější na stavební prostor. Skládají se z panelů, které zajíždějí pod strop garáže. Tloušťka panelů 30 mm a 40 mm, plně izolované odpovídající izolačním vlastnostem klasické zdi o síle min 500 mm. Do panelů je možné vsadit okna. Pro rezidenční účely je možné vyrobit panely ze dřevěného masivu. Tato varianta je však ekonomicky náročná. V průmyslovém provedení je možné do vrat vestavět dveře a vsadit okna. Tato vrata se montují s pohonem i bez pohonu.

Roletová vrata - lamely jsou hliníkové, vyplněné PUR pěnou tvořící při otvírání nábal pod otvorem. Izolační vlastnosti jsou velmi dobré, nedosahují však kvalit vrat sekčních. Oproti sekčním vratům je však možné použití jako vjezdové brány. Standardní barvy bílá, hnědá, stříbrná. Za příplatku barevné provedení dle vzorníku výrobce. Roletová vrata doporučujeme montovat s pohonem, ovládaným tlačítkem nebo dálkovým ovladačem.

Rychloběžná vrata - výhradně pro průmyslové použití v provozech, kde je častý průjezd např. vysokozdvižných vozíků při expedici či navážení materiálů. Principiálně jsou vrata shodné s provozem roletových vrat, avšak rychlost otvírání a zavírání je několikanásobně vyšší. Vrata tvoří cca 3 mm silné plastové fólie s vložkou z tkaniny vyztužené hliníkovými profily. Je možné nainstalovat podzemní automatický systém, kdy je při vjezdu vozíků do prostoru systému se vrata automaticky otevírají a po nastavené časové prodlevě se automaticky zavřou

 

    

více ...

 

 

 

  
JASPER spol. s r.o. - idatabaze.czMontované haly - idatabaze.cz