C. Rolety

Před okenním systémy, bezpečnostní roletové mříže, markýzy z designového hlediska nesporná výhoda mnohostranného využití v různých modifikacích od předokeních rolet přes roletová vrata až využití jako vjezdové brány

Předokení rolety lamely menších rozměrů, hliníkové nebo z PVC. V hliníkovém provedení může nahradit mříž, zároveň slouží slouží jako izolant v okenním prostoru. Standardní barvy bílá, hnědá stříbrná ostatní barvy za příplatu dle vzorníku výrobce. V tomto provedení je možné rolety manuálně nebo pohonem s mnoha doplňky.

Garážová vrata (C) - lamely hliníkové, nebo pro větší rozměry ocelové rolující se do nábalu nad otvorem lamely vyplněné PUR pěnou, možnost mini okének; standardní barva bílá, hnědá, stříbrná ostatní barvy dle vzorníku výrobce. Možnost využití tohoto systému jako vjezdové brány. Tento systém dodáváme pouze s pohonem, ovládaní tlačítky nebo dálkovým ovládáním.

Roletové mříže (D) - Použití v obchodních centrech, chránící vchody obchodů či jiných vstupů do objektů. Ovládání manuální nebo pohonem. Systém stejný jako u rolet jen lamely jsou nahrazeny.

Markýzy jsou stínící technikou nahrazující např.altán; montují se na stěnu domu kde stíní teras, verandu, balkón nebo výlohu se zbožím. Výhodou je možnost markýzu shrnout dle povětrnostních podmínek, což je i zároveň nevýhodou některých typů markýz. Zákazník má možnost si vybrat z několika typů látek dle vzorníku a pěti variant volánů.

 

    

více ...

 

 

 

  
JASPER spol. s r.o. - idatabaze.czMontované haly - idatabaze.cz